Новини та події причалу №79

Сайт товариства любителів спортивного рибальства

Позачергове, Загальні збори відбудеться 10.04.2021 року в цю суботу в д.к. Лесі Українки о 9:00! Явка всіх членів суспільства обов'язкове !!! Порядок денний - термінове питання щодо врегулювання земельних відносин суспільства любителів спортивного рибальства "Сонячний" причал № 79.

Шановні члени товариства любителів спортивного рибальства "Сонячний" причал № 79, з 23.03.2021 року Наш причал відкритий, Вітаємо Всіх Нас. Бажають виходити на воду повинні підписуватися до причалу, процедура та ж як і в минулому році.

Шановні члени товариства любителів спортивного рибальства "Сонячний" причал № 79, 11 липня 2020 року відбудеться святкування дня рибалки і день народження причалу - 55 років !! Шествіе- початок в 9 -00 від першого куреня!

У цей чудовий весняний день поспішаємо побажати всього самого доброго, важливого і прекрасного для чудових жінок: вічної молодості і краси, виконуваних мрій і бажань, вражаючих подій і моментів, приємних відчуттів і компліментів, щасливих зустрічей і посмішок, радісних емоцій і новин, романтичного стану любові і захоплення, щоденного натхнення і чарівності, гарного відпочинку у Нас на причалі!

Власників маломірних суден позбавили від обов'язкового техогляду. Кабінет міністрів України спростив процедуру реєстрації маломірних суден. Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на урядовий портал.

З 1 квітня 2020 року на внутрішніх водоймах Одещини стартує весняно-літня нерестова заборона на вилов водних біоресурсів. З відповідним наказом можна ознайомитись за посиланням. Обмеження встановлюються згідно рекомендацій  ДП «ОдЦ ПівденНІРО», з метою створення оптимальних умов відтворення водних біоресурсів, враховуючи гідрометеорологічні умови та стан плідників.

Сторінка 1 із 2

Причал №79

Є таке райське місце, одесити скажуть шикарне місце в північно-західному районі чорноморського узбережжя. Це що простягнувся на 10 км вздовж Дністровського лиману коса Кароліно-Бугаз. Історія коси йде в країну до походів князя Олега на Царгород, звідки і походить назва Царгородського гирло і царгородських маяк. Не так давно в районі так званого «вузького місця» була протока, який називався Очаківським гирлом.

Телефон шкіперською:
+38 (068) 214-81-24

Новини