Рибальські байки, анекдоти, історії

Сайт товариства любителів спортивного рибальства

Ти народився в Південній Пальмірі. - Ти називаєш місто «Одеса-Мама» - Тебе дратує коли «Одесу» називають «АдЕсой» і постійно виправляєш - Ти відповідаєш питанням на питання - «Америка замітає сліди» ти знаєш про що мова - Ти знаєш, що буде, якщо подивитися на Дюка з другого люка.

У липневі вихідні зібралися я, і три моїх товариша по роботі з'їздити порибалити на великий водойму, кілометрів так за 200. Для чого домовилися з начальством щодо автотранспорту: взяли з роботи старенький всюдихід УАЗ-469. Екіпірувалися, як і годиться серйозним рибалкам всім необхідним, в тому числі і ящиком вина на «всякий» випадок. І рано вранці вирушили в дорогу.

Як не дивно, але рибалками називають себе різні люди. Навіть ті хапуги-мішечники, які звичайній вудки в руках ніколи не тримали. Їх знаряддя лову - електровудки, мережі, верші, «павуки», «екрани», які останнім часом сильно зменшили кількість риби в наших водоймах. Саме таких людців ми називаємо браконьєрами, Ось тільки вони самі з таким визначенням не погоджуються. Тому і дружби між нашими країнами немає.

Перший: ЗА РИБОЮ! Тут, я думаю, пояснювати нічого не треба. Виїхали на водойму, наколбасілі риби, як заготівельники для голодних сіл Нечорнозем'я. Притягли додому. Хто собі, друзям і знайомим. Хто на продаж. Половину викинули. Тому, як дівати нікуди ... Коротше, тут все ясно. Я до таких дурням, на щастя, не належу.

Цікавим, на мій погляд, останнім часом ставати поєднання таких хобі як їзда на велосипеді та риболовля. З урахуванням постійного зростання цін на паливо, все більше людей переходить на двоколісних побратимів. Та й чимало провідних європейських країн з великим успіхом замінивши авто, давненько перейшли на велосипедний спосіб життя.

Причал №79

Є таке райське місце, одесити скажуть шикарне місце в північно-західному районі чорноморського узбережжя. Це що простягнувся на 10 км вздовж Дністровського лиману коса Кароліно-Бугаз. Історія коси йде в країну до походів князя Олега на Царгород, звідки і походить назва Царгородського гирло і царгородських маяк. Не так давно в районі так званого «вузького місця» була протока, який називався Очаківським гирлом.

Телефон шкіперською:
+38 (068) 214-81-24

Новини